Włoska chiemia i kosmetyki

Masz Pytanie Zadzwoń +48513394861 Email : sklep.majsterklepka@gmail.com

DOBRE SAMOPOCZUCIE, SZANUJĄC TWOJĄ SKÓRĘ.

SPUMA DI SCIAMPAGNA CODZIENNIE DBA O TWOJE DOBRE SAMOPOCZUCIE, SZANUJĄC TWOJĄ SKÓRĘ.

Spuma di Sciampagna oferuje kompletną linię produktów do pielęgnacji ciała, opartą na drogocennych ekstraktach naturalnych. Przygotowany z najlepszych składników: ekstraktów roślinnych o właściwościach nawilżających, zmiękczających i odżywczych, środków antybakteryjnych i niepowtarzalnych zapachów. W pełni szanuje naturalne pH skóry i jest testowany dermatologicznie.

568661a3c5c0f5df0ad0f2331ba04cc8

SPUMA DI SCIAMPAGNA ZADBA O TWOJE PRANIE I DOM DZIĘKI PRODUKTOM SPECJALNYM NA KAŻDĄ POTRZEBĘ


Z tradycji i innowacji Spuma di Sciampagna rodzą się doskonałe produkty do odkażonego prania oraz do czystego i pachnącego domu.
Skuteczne formuły już w niskich temperaturach, dla doskonałego rezultatu i otulających zapachów, które utrzymują się dłużej.

Spuma di Sciampagna jest idealnym sprzymierzeńcem w pielęgnacji skóry i prania.

Podstawą oferty jest dokładne badanie, które zaczyna się od doboru wysokiej jakości surowców, od zrównoważonych wyborów i od innowacji technologicznych, wartości, które pozwalają nam tworzyć produkty do kosmetyków i detergentów, które mogą w pełni zaspokoić Twoje potrzeby i towarzyszyć Ciebie w codziennych czynnościach.

I właśnie od zwyczajów rodzin, na początku lat 30-tych, Spuma di Sciampagna rozpoczyna swoją podróż: zaczynając od niepowtarzalnych francuskich perfum Royal Bain de Champagne marki Caron od pierwszych produktów, związanych z popularną legendą, że tak zafascynowani, że postanowili poświęcić jej całą linię, Silky, Silk Pearls i Vanilla. Czym była ta legenda? Jesteśmy pewni, że Tobie też się spodoba: krążyły plotki, że ktokolwiek nosi ten zapach, otrzyma szczęście i miłość. Zobaczyć to uwierzysz!

Jednak osobowość marki Spuma di Sciampagna nie kończy się na romantycznych legendach, przez lata udowodniła, że ​​jest „energetyczna” – w rzeczywistości w latach 50. wspomniany również w filmie Alberto Sordi, Gastone, aby wskazać błyskotliwą, żywiołową osobę: jesteś jak Spuma di Sciampagna! – i nie mniej zmysłowa i fascynująca, jak jedna z jej historycznych świadectw: Laura Antonelli, kultowa twarz reklam z lat 80. Dekada, która oznacza ważne wydarzenie, wejście do ITALSILVA, jednej z głównych firm ekspertów w produkcji mydła we Włoszech, która ponownie wprowadza na rynek całą gamę produktów Spuma di Sciampagna, poszerzając ofertę również o świat pielęgnacji prania i sprzątania domu. Był rok 1989 i rodzina Spuma była skierowana w przyszłość. Od 1997 roku Spuma di Sciampagna ugruntowała swoją pozycję na rynku włoskim dzięki flagowej linii detergentów na bazie mydła marsylskiego w płynie, łączącej pragnienie tradycyjnych perfum z pragnieniem innowacji. Tak, innowacyjność… motywacja, która zawsze prowadziła nas do tworzenia doskonałych produktów dla zmieniających się potrzeb, które dostosowują się do czasów. Jak cała gama produktów do pielęgnacji ciała zaprojektowana z myślą o pełnej pielęgnacji, czy nowe ekologiczne wkłady do żeli pod prysznic i mydeł w płynie, które pomagają zmniejszyć ilość odpadów dzięki 70-80% mniej plastiku niż zwykłe butelki tego samego formatu. Obowiązkowy wkład, który realizujemy dzięki aktywnemu zrównoważeniu środowiskowemu.

Spuma Logo2021
3D SdS Lavatrice 36 BiancoPuro

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Skip to content