Włoska chiemia i kosmetyki

Masz Pytanie Zadzwoń +48513394861 Email : sklep.majsterklepka@gmail.com

DYFUZOR AROMATYCZNY Z PATYCZKAMI BIAŁE PIŻMO

białe piżmo 200 ml

Elegancki dyfuzor zapachowy z trzciny równomiernie i stale uwalnia ten sam odurzający zapach, co nasze aromatyczne perfumy White Musk.
Naturalne patyczki rattanowe rozpraszają zapachowy olejek w powietrzu, zapewniając do ośmiu tygodni stałego zapachu i tworząc we wszystkich pomieszczeniach przyjemną atmosferę relaksu i dobrego samopoczucia. Zaprojektowany z wyrafinowanym designem, elegancko umeblowa każde pomieszczenie w domu.


FAA1678 TeeDO Ammorb Ayurveda 750 ml
Patyczki zapachowe TESORI D ORIENTE Mix 3x 200 ml
still life tdo

Tesori d’Oriente narodziło się z wizji zaoferowania każdemu możliwości przekształcenia drobnych gestów codziennej rutyny w rytuały czystej przyjemności. Zapachy jak echa odległych krain, dla dobrego samopoczucia ciała i duszy.
Oto Skarby Wschodu. Oto twoja następna podróż.

2749b7e749d9a7d1e7df2b5d0327

AYURVEDA

Olio di Amla e Patchouli 200 ml

Elegancki dyfuzor zapachowy z trzcinami równomiernie i stale uwalnia ten sam odurzający zapach, co nasze aromatyczne perfumy Ajurweda. Naturalne patyczki rattanowe rozprowadzają perfumowany olejek w powietrzu, zapewniając do ośmiu tygodni stałego zapachu i tworząc przyjemną atmosferę relaksu i dobrego samopoczucia we wszystkich pomieszczeniach. Zaprojektowany z wyrafinowanym designem, elegancko umebluje każde pomieszczenie w domu.

TESORI DORIENTE Conter

HAMMAM

Olio di Argan e Fiori di Arancio 200 ml

Elegancki dyfuzor zapachowy z trzcinami równomiernie i stale uwalnia ten sam odurzający zapach, co nasze aromatyczne perfumy Hammam.

c867108646aeb34184bd56beff12

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Skip to content