Włoska chiemia i kosmetyki

Masz Pytanie Zadzwoń +48513394861 Email : sklep.majsterklepka@gmail.com

Chante Clair – Historia rozwoju


1900 ROK ZAŁOŻENIA

Chanteclair to historyczna marka założona w 1900 roku w Marsylii, kiedy mistrz produkcji mydła Auguste Roustan opatentował formułę opartą wyłącznie na naturalnych składnikach do produkcji słynnego na całym świecie mydła marsylskiego, wyróżniającego się autentycznym i niepowtarzalnym czystym zapachem.

1996

Rozpoczyna się projekt rozwoju i wzrostu marki Chanteclair i jej produktów. Z roku na rok umacnia swoją pozycję lidera na rynku.

1997

Wraz z historyczną gamą produktów Chanteclair, o charakterystycznym marsylskim zapachu, w tym mydła w kostce lub w płatkach, narodziło się innowacyjne mydło do prania o pierwszej we Włoszech formule w płynie.

Chanteclair STORIA 1997

1998

Narodziny pierwszych środków do prania i zmiękczania tkanin Chanteclair, produktów stworzonych z naturalnych formuł dostępnych nie tylko w klasycznym zapachu Marsylii, ale także z kwiatową nutą białego piżma, zapachu, który do dziś pozostaje częścią historii marki.

Chanteclair STORIA 1998

1999

Ten rok to wielki przełom dla marki. Premiera Chanteclair Universal Degreaser, środka czyszczącego pod hasłem „Użyj go tu i tam. To działa wszędzie!”

Chanteclair STORIA 1999

2009

Ten rok to drugi etap wielkiej innowacji marki. Na rynek włoski wprowadzany jest pierwszy środek do prania o niezwykle skoncentrowanej formule: Chanteclair Econcentrate!

Chanteclair STORIA 2009

2012

Asortyment skoncentrowanych płynów do płukania tkanin i detergentów do prania stale się rozwija. Nowe, jeszcze bardziej skoncentrowane i skuteczne formuły są częścią rodziny produktów Chanteclair. Tak narodził się płyn do prania Sensitive i skoncentrowany płyn do płukania Blue Jasmine.

Chanteclair STORIA 2012

2014

Rodzina odtłuszczaczy Chanteclair znów w centrum uwagi! Nie tylko trzy główne zapachy — Marsylia, Cytryna i Lawenda — ale od 2014 roku uniwersalny detergent jest dostępny w nowej formule z wybielaczem do bezpiecznego czyszczenia w całym domu.

Chanteclair STORIA 2014

2016

Dalsza rozbudowa asortymentu odtłuszczaczy. Narodziła się formuła z sodą oczyszczoną, zapewniająca doskonałe czyszczenie bez smug. Soda oczyszczona trafia również do rodziny detergentów do prania z produktem gwarantującym świeże i odkażone pranie. Powstaje również Color Detergent.

Chanteclair STORIA 2016

2018

Najnowsza i największa innowacja Chanteclair: Uniwersalny środek do usuwania kamienia. Cała skuteczność Chanteclair w środku czyszczącym, aby Twoja łazienka lśniła, usuwając nawet najbardziej uporczywy osad wapienny.

Chanteclair STORIA 2018

2020 Chanteclair wprowadza na rynek I Concentrati, kolekcję skoncentrowanych płynów do płukania tkanin i wzmacniaczy zapachu, dostępnych w 4 zapachach, aby zapewnić maksymalną miękkość i długotrwały zapach prania.

Chanteclair STORIA 2020

2 thoughts on “Chante Clair – Historia rozwoju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Skip to content