Włoska chiemia i kosmetyki

Masz Pytanie Zadzwoń +48513394861 Email : sklep.majsterklepka@gmail.com

Zapachy jak echa odległych krain

Czysta harmonia dla zmysłów i dla skóry

Tesori d’Oriente narodziło się z wizji zaoferowania każdemu możliwości przekształcenia drobnych gestów codziennej rutyny w rytuały czystej przyjemności.
Egzotyczne zapachy i drogocenne konsystencje opowiadają o światach pełnych uroku i tysiącletniej historii.
Zapachy jak echa odległych krain, dla dobrego samopoczucia ciała i duszy.
Oto Skarby Wschodu.
Oto twoja następna podróż.

filisofia 1

RYTUAŁY ŚWIATA
Filozofia Tesori d’Oriente od samego początku opiera się na holistycznej koncepcji dobrego samopoczucia wynikającego z równowagi fizycznej i psychicznej: pielęgnacja ciała staje się chwilą ucieczki od codzienności, aby na nowo odkryć wewnętrzne uczucie głębokiej przyjemności i relaksu . Dziś Tesori d’Oriente reprezentuje kompletną linię rytuałów upiększających, uznaną za jakość swoich w 100% włoskich produktów oraz za wyjątkowe zapachy, które pozostawiają na skórze niepowtarzalny, zmysłowy i otulający zapach.

Aromatyczna kremowa kąpiel, aromatyczne perfumy i aromatyczny kremowy prysznic

Oddanie się relaksowi jest magiczne: krem ​​pod prysznic towarzyszy skórze w oczyszczaniu, obiecując początek rytuału, który poprawi dzień. Dla tych, którzy szukają bardziej energicznego uścisku, krem ​​do kąpieli jest właściwym wyborem: bogata piana i cenne składniki pozostawiają skórę miękką i aksamitną. Aromatyczne perfumy z otulającymi nutami wieńczą rytuał. Pudełko upominkowe może być ponownie użyte jako eleganckie pudełko do przechowywania, idealne do przechowywania zdjęć, listów i innych przedmiotów.

Dostępne dla następujących rytuałów: Ayurveda, Persian Dream, White Musk, Forest Ritual.

natura

ZRÓWNOWAŻONE ZDROWIE
Wierzymy w długotrwałe dobre samopoczucie, źródło zdrowia, przeżywane w zgodzie z naturą i naszym otoczeniem. Z tego powodu każdego dnia angażujemy się w oferowanie produktów przyjaznych dla środowiska i delikatnych dla skóry naszych konsumentów.
W żadnym z naszych produktów nie znajdziesz parabenów, olejów mineralnych i syntetycznych barwników.
Ograniczamy wpływ na środowisko, wybierając środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego i preferując aluminium jako materiał opakowaniowy dla naszych produktów: materiał szlachetny, w całości nadający się do recyklingu i ekologiczny.

MADE IN ITALY

Nasze produkty są w całości wykonane we Włoszech, ze stałą dbałością o jakość i doskonałość.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop
Skip to content